|
Leuks! uit nieuwsbrief 1 januari 2011 |
|
|
|
|
Leuks!
Gedicht Om het jaar in te luiden een leuk gedicht uit “Oprispingen” van Theo van de Leur:
EEN KIP Een leghorn op een boerderij Verschafte dagelijks een ei. Op ’t erf vond zij voldoende voer. Ze had het goed bij deze boer.
Voor één ding echter had de kip In haar positie geen begrip: Er was geen haan. Dus wou ze weten Waarom ze scharrelkip moest heten.
Boerengezegde Natuurlijk een ‘boeren-tip’ voor mensen die lang van stof zijn maar goede voornemens hebben voor dit jaar: ‘Boeren hebben dikwijls dorst, ze houden van een korte preek en een lange worst’. Deze uitdrukking wordt gebruikt als aansporing om niet te lang te praten en je bezig te houden met dingen die gezelliger zijn!
Meedoen met Hart voor Natuur? 24 landelijke natuur- en milieuorganisaties slaan de handen ineen voor de natuur en landschappen in Nederland. Onder het motto ‘Hart voor Natuur’ keren de organisaties zich tegen de drastische bezuinigingen van het kabinet op natuur en landschap. Meer over deze actie is te vinden op www.hartvoornatuur.nu
|
|
Laatst aangepast op dinsdag 04 januari 2011 11:58 |